Obec Studenec

výsadba na návsi Studenec

Děkujeme spoluobčanům za pomoc s výsadbou 23 stromů na návsi obce, která proběhla ve čtvrtek 28.10.2021 od 15:00.

Na fotografie z akce se podívejte ve fotogalerii.

Pozvánka Festival ptactva 1. 10. 2022 1

Pozvánka Festival ptactva 1. 10. 2022

Datum: 26. 9. 2022

Sraz v sobotu 1. 10. 2022, 8:20 ve Studenci (okr. Třebíč) před Ústavem biologie obratlovců AV ČR.

Objednávky jablk a moštu 1

Objednávky jablek a moštů

Datum: 21. 9. 2022

Obec Studenec přijímá od dnešního dne objednávky na JABLKA a MOŠTY:
Cena za kg je 23 Kč, bedýnka 13 kg, mošty kanystr 5 lt.

UPOZORNĚNÍ KRAJSKÉHO ŘEDITELSTVÍ POLICIE KRAJE VYSOČINA 1

UPOZORNĚNÍ KRAJSKÉHO ŘEDITELSTVÍ POLICIE KRAJE VYSOČINA

Datum: 10. 8. 2022

Denně se v rámci Krajského ředitelství policie kraje Vysočina setkáváme i s několika případy, kdy se naivní lidé stávají terčem podvodníků a přicházejí o značné peníze. Více info. v příloze.

Zpravodaj obce Studenec č.2 červen 2022 1

Zpravodaj obce Studenec č.2 červen 2022

Datum: 28. 6. 2022

info

Průvodce ekonomickým a ekologickým vytápěním domácností s pevnými palivy, který byl vydán Ministerstvem ŽP

Datum: 20. 1. 2022

Zpravodaj EKO-KOM 1

Zpravodaj EKO-KOM

Datum: 29. 12. 2021

Poslední letošní číslo elektronického Zpr@vodaje pro obce zapojené do systému EKO-KOM.

ZPRAVODAJ PRO ČLENY SVAZKU OBCÍ PRO KOMUNÁLNÍ SLUŽBY

Datum: 15. 3. 2021

info.

Oblastní charita Třebíč nabízí pomoc občanům.

Datum: 18. 12. 2020

OBLASTNÍ CHARITA TŘEBÍČ – SOCIÁLNÍ A ZDRAVOTNÍ SLUŽBY PRO KAŽDÉHO, JSME TU PRO OBČANY ZE STUDENCE A OKOLÍ.
VÍCE INFORMACÍ V PŘÍLOZE.

Aplikace v obraze 1

Aplikace v obraze

Datum: 14. 7. 2020

Nově je na stránkách obce Studenec - Aplikace V obraze - Mobilní aplikace určená pro chytré telefony se systémem Android nebo iOS, která přináší přehled aktualit z webu obce, upozorňuje na nově vložené zprávy, informuje o pořádaných akcích, fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce.

Video – představení aplikace pro obce: https://www.igalileo.cz/nase-reseni/produkty-a-sluzby/mobilni-aplikace/

Výhody pro občana:
• lze si vybrat do seznamu libovolné množství obcí, které aplikaci mají
• Občan je informován o aktuálních novinkách a zprávách přidaných na web obce
• novinky se načítají několikrát denně, upozornění na novinky je v liště
• sdílejí se zprávy, akce, úřední deska, fotogalerie; o obci jsou přístupné základní informace včetně polohy na mapě.

Aplikace je na zkoušku na půl roku zdarma, poté se uvidí nakolik bude využívána a případně se bude zvažovat její zakoupení. Více viz příloha

mobilní aplikace

Volně ke stažení: